Intencje na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

28.04 Poniedziałek

7.00

W pewnej intencji

18.00

+ Antoni Duda 40 dzień po śmierci

29.04 Wtorek
7.00

W pewnej intencji

18.00

+ Franciszek Arendarczyk, Grażyna Wierzbicka

30.04 Środa
07.00

+ Andrzej Midura  z dniu urodzin

18.00

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla P. Katarzyny Nawirskiej z racji 84 urodzin

01.05 Czwartek
07.00

+ Zygmunt Dudek rozp. gregorianki

18.00

+ syn Jacek Radczak 19 r. śmierci, Stanisław Radczak

02.05 Piątek
07.00

+ Zygmunt Dudek gr.

15.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Zygmunta Kierzek z racji urodzin

03.05 Sobota
08.00

+ Zygmunt Dudek gr.

09.30 Jabłów

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Moniki z racji imienin

11.00

+ Piotr Krawczyk, Jadwiga, Franciszek, Kazimierz Gniazdowski, Stanisław Wykręta, Wojciech

12.30

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Marty z racji 10 urodzin

14.00

Ślub

18.00

+ Julian Tyrka

04.05.2014 3 Niedziela Wielkanocna

8.00

+ Zofia, Józef, Henryk, Lucyna, Jan, Maria, Michał

9.30 Jabłów

+ Michał Wilczyński 3 r. śmierci i ++ rodzice z obu stron

11.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Strażaków w dniu ich patronalnego święta św. Floriana

12.30

Dziękczynna Panu Bogu za dar kanonizacji św. Jana Pawła II

18.00

+ Zygmunt Dudek gr.

Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

Dziękuję wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie świąt Paschalnych: Ks. Mateuszowi, Stasiowi, LSO, Scholi, Panom Stefanowi, Krystianowi, Henrykowi, Andrzejowi.

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom składającym ofiary na potrzeby remontowe a szczególnie państwu: Kazimierze i Kazimierzowi Pawlak, Marii i Janowi Grzegorzek, Andrzejowi Kiec, Krystynie i Tadeuszowi Zelek, Stanisławowi Grudzień, Danucie i Adamowi Tracz, Marii i Rajmundowi Czubak, Marii Skrzypczyk, Iwonie i Bogdanowi Kościelniak, Henryce i Ryszardowi Mania, PP Rataj, Strzępek, Piosik, Szydłowskim, Bolińskim, Słońskim. Wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać za dobroć serca.
Jak możemy zobaczyć prace nasze posuwają się do przodu. Pozostało nam uporządkowanie terenu za kościołem i położenie kostki, postawienie krzyża misyjnego i zrobienie groty Matki Bożej oraz wykonanie nowych drzwi. Taca z jutra jest przeznaczona na uczelnie katolickie i WSD w Świdnicy a z następnej niedzieli na potrzeby remontowe.
Dziękuję także 11 rodzinom za ofiary składane na kwiaty do Bożego Grobu,
Msze Święte w dni powszednie: rano o 7.00 i o 18.00, a w piątki o 15.00.
W poniedziałek wieczorem modlimy się przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.
We wtorek wieczorem modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio.
W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po Mszy porannej w czwartek od. godz. 17.00.
W październiku jest organizowana diecezjalna pielgrzymka do Fatimy. Szczegóły na planach.

Jabłów

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
Bóg zapłać wszystkim przygotowującym świątynię na dzisiejszą niedzielę.

Boguszów-Gorce, 2014-04-20

Ks. Leszek Sienkiewicz
Proboszcz

Intencje na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

21.03 Poniedziałek

8.00

+ Stanisława Mazur 51 r. urodzin

9.30 Jabłów

+ Eugeniusz Mazur 4 r. Śmierci i ++ z rodziny

11.00

+ Adam Żyłka

12.30

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Natalii 1 rocznicę urodzin i jej rodziców

18.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski z wyrazami wdzięczności za okazywaną miłość dla Ewy (od dzieci, męża i wnuków)

22.04 Wtorek
7.00

Wynagradzająca za grzechy pewnej osoby

18.00

+ Natalia Mizak 30 r. śmierci i ++ z rodziny

23.04 Środa
07.00

+ Andrzej Midura

18.00

+ Józef Kostrzewa 60 dzień po pogrzebie

24.04 Czwartek
07.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla PP Małgorzaty i Józefa Janik w 37 rocznicę ślubu

18.00

+ Halina Czarnecka 40 dzień po pogrzebie

25.04 Piątek
07.00

Wynagradzająca za grzechy Parafii

15.00

Wynagradzająca za grzechy Parafii

26.04 Sobota
07.00

O nawrócenie pewnych osób

18.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Dawida Michalaka z okazji 18 urodzin

27.04.2014 Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00

O zawierzenie Boguszowa-Gorc Bożemu Miłosierdziu

9.30 Jabłów

+ Bronisława, Feliks Rejman

11.00

+ Michalina, Antoni Matuszewscy, Józefa, Stanisława, Józef Karolewscy

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla Grzegorza, Magdaleny, Tymoteusza i Gabriela

18.00

+ Anna, Mieczysław Kozioł i ++ z rodz. Kozioł i Smolarz

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia

WIELKI CZWARTEK

  • Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 18.30
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK

  • Droga krzyżowa ofiarowana za naszych bliskich zmarłych. W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele – godz. 9.00.
  • LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18,30
  • Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA

  • Liturgia Wigilii Paschalnej godz. 22.30 zakończona PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ (po północy)
  • Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:
    • g. 10.00 do 12.00 co pół godziny
    • g. 9.30 – Jabłów

Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22.30 przynosimy świece.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 8.00; 11.00; 12.30 – Gorce
9.30 Jabłów

Uwaga!!! W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program adoracji Najświętszego Sakramentu

WIELKI CZWARTEK – Po Liturgii do godz. 22.30

20.00 – Adoracja Ogólna; 21.00 – Rodzina Żywego Różańca; 22.00 – Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich

WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10.00

10.00 – ul Traugutta;11.00 – Kościuszki; 12.00 – Chopina i Warszawska; 13.00 – Dzieci z P. Kat; 14.00 – Masalskiego, Spokojna, Cicha Słowackiego, Kochanowskiego; 15.00 – Adoracja Ogólna – rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;16.00 – Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów; od 17.00 ogólna, 20.00 – Rodzina Różańcowa, Odnowa w Duchu Świętym i SRK; 21.00 Młodzież gimnazjalna i szkół średnich – Ks. Mateusz; 21.30 – adoracja ogólna do 22.00.

WIELKA SOBOTA rozpoczęcie o godz. 9.00

9.00 – Traugutta; 10.00 do 12.30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna; 12.30 – Dzieci z ks. Mateuszem;13.30 – Kochanowskiego; 14.30 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego; 16.00 – Staszica, 17.00 – Słowackiego; 18.00 – Kościuszki, Partyzantów; 19.00 – Masalskiego, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna, 20.00 – Grunwaldzka, Warszawska; 20.00 – Chopina i SRK, 21.00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym; 22.00 – adoracja ogólna

Intencje na 5 Niedzielę Wielkiego Postu

07.03 Poniedziałek
7.00

+Ryszard gr.

18.00

Za Ojczyznę

08.04 Wtorek
7.00

+Józefa, Henryk

18.00

+Ryszard zakończenie gregorianki

09.04 Środa
07.00

+ Teresa Zaleska

18.00

+ Paweł Maliczyszyn

10.04 Czwartek
7.00

+Leszek Szonert

18.00

+ Danuta Piwińska 1 r. śmierci (od Odnowy w Duchu Świętym)

11.04 Piątek
9.00

+ Marianna, Krystyna, Antoni Babula

16.30 Jabłów

+ Danuta, Marian, Franciszek, Jan Wawrzyniec, Antoni Kinal, Maria Sumecka, Maria Stanisz

15.00

+ Janina Śmietanka 30 dzień po śmierci

12.04 Sobota
7.00

+ Helena, Bolesław, Krystyna, Regina

10.30 Jabłów

Za Parafian

18.00

+ Stefania Salamon 1 r. śmierci (od syna i synowej)

13.04.2014 Niedziela Palmowa

8.00

++ rodzice Józefa, Antoni Baczyńscy, Maria, Walenty Mazur

9.30 Jabłów

+ Henryk Razczyk i ++ rodzice z obu stron

11.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Karoliny Hołowczak w 18 rocznicę urodzin

12.30

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla PP Jadwigi I Jana Kukla w 43 rocznicę ślubu

18.00

+ Jerzy Pajor i + rodzice z obu stron

++ z rodziny Rudnickich i  Masłyków, Świątek, Górnych, Ślusarz, Pogranicznych, Brodziak (od dzieci)