Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

489 myśli nt. „Księga intencji modlitewnych

 1. Proszę o modlitwę w intencji spotkania odpowiedniego mężczyzny, z którym ułożę sobie życie. Żeby był dobry, uczciwy i dał mi poczucie bezpieczeństwa.

 2. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę i o zdrowie, i łaski dla całej rodziny, proszę o szczęśliwy przebieg operacji dla Agnieszki.

 3. „A wzywała Sylwia Boga Izraelowego, mówiąc:
  Obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończy!
  I sprawił Bóg to, o co ona prosiła.”
  Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną, o miłosierdzie Boże dla mnie, o umocnienie mnie, o siłę, abym odzyskała siebie i swoje życie.
  Proszę aby mój los się odmienił.
  Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynną, o miłosierdzie Boże we wszystkich intencjach, które noszę w swoim sercu. Bóg zapłać. Sylwia.

 4. Błagam o modlitwę o cudowne uzdrowienie mamusi Zosi z choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie!

 5. O nawrócenie i uwolnienie Łukasza od zła. O odnowienie się kontaktu między nami i odbudowę naszego związku.

 6. Duchu Święty, proszę Cię o wzbudzenie we mnie głębokiego żalu za popełnione grzechy oraz umacnianiu mnie w moim postanowieniu bycia dobrym chrześcijaninem. Proszę Cię również o łaskę nawrócenia i opamiętania dla zatwardziałych grzeszników, bluźnierców.

 7. Duchu Święty, dziękuję za Twoją obecność w moim życiu. Dziękuję za wszystko, czym obdarzasz moich najbliższych oraz mnie. Chciałbym bardzo prosić o pomoc w trakcie nadchodzącego sezonu turystycznego, a zwłaszcza w trakcie pielgrzymek, które będę odbywać. Proszę o łaski mądrości, roztropności oraz wiary.

 8. Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,
  o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu.
  Bóg zapłać.Sylwia.

 9. Proszę o definitywne odcięcie się od spraw dawnego domu, o bezpieczeństwo, o pomoc finansowa, o zdanie studiów, o uzdrowienie na duszy i ciele, o nawrócenie ojca i uwolnienie od skutków jego przekleństw, o nie-lękanie się, za panią Alfredę, Asię, Nikolę

 10. Proszę o modlitwę o zdrowie dla chorych na raka Olę Bernadettę Karinę Dorotę chorą na żadką chorobę jelit Iwonę i męża znajomej Iwonę po operacji guza mózgu o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii dla córki Justyny o dobrego kandydata na męża i zdrowie dla całej rodziny Elżbieta

 11. Proszę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza

 12. Proszę o szturm modlitewny, dziś dowiedzieliśmy się, że jesteśmy w ciąży niestety w łonie nie bije serce w naszym 10 tygodniowym dziecku, za tydzień w poniedziałek po południu mamy kolejne badanie jeśli się potwierdzi we wtorek mamy zabieg usunięcia martwej ciąży Proszę o modlitwę by serce naszego dziecka znów zaczęło bić nie mam większego marzenia żadnego innego marzenia. Bóg zapłać

 13. O dobrego męża, szczęśliwą rodzinę Ali, wytrwałość w modlitwie, chorobie, żeby nie pogłębiała się oraz zdrowie, zgodę, mądrych, dobrych ludzi, spokojny, dobry rok, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, przemianę, mądre decyzje, wyjście z problemów Ali, Joli, Krzyśka, ks Kazimierza.

 14. Proszę o modlitwę
  błagalno-dziekczynna,proszę o miłosierdzie Boże w trzech bardzo ważnych,Bogu wiadomych dla mnie intencjach.
  Bóg zapłać.Sylwia.

 15. Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojego syna Marcina z Moniką, Proszę również o modlitwę o wylanie Ducha Świętego na mojego syna Marcina i uwolnienie go od złego ducha, aby stał się dobrym człowiekiem.

 16. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla drugiej córki Justyny o modlitwę w intencji znalezienia dobrego kandydata na męża aby mogła założyć rodzinę na wzór Rodziny z Nazaretu i o zdrowie dla całej rodziny mama dziękuję za modlitwę

 17. Miłosierny Jezu, proszę o błogosławieństwo dla Małgosi. Ześlij na nią potrzebne dary Ducha Świetego aby szła u Twojego boku drogą wytyczoną przez Ciebie.
  Jezu Ufam Tobie.

 18. Duchu Święty, po raz kolejny zawiniłem i popełniłem błąd. Proszę Duchu Święty, pozwól mi go naprawić, aby jeszcze nie było za późno. Proszę o jasność umysłu i uczciwość serca. Proszę Duchu Święty, wesprzyj mnie i natchnij podczas piątkowego kolokwium, abym nie zawiódł danej mi od dobrej osoby szansy. Proszę Duchu Święty o zaliczenie kolokwium i ocenę zgodną z wolą Bożą.
  Amen.

 19. Proszę o modlitwę o uratowanie małżeństwa mojego syna oraz o modlitwę o uwolnienie.

 20. Proszę Cię Duchu Święty o zdrowie dla mnie, mojej mamy Marianny i siostry Elżbiety oraz spraw aby moja sprawa z mieszkaniem się ułożyła, proszę cię również o opiekę i błogosławieństwo.

 21. Duchu Święty proszę Ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i oto żebyśmy wzięli ślub oraz za rodziców.

 22. Proszę o łaskę spokoju, cierpliwości i opanowania. Niech Św. Duch pomoże mi pokonać moje lęki i obawy, które utrudniają mi życie. Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie i moich najbliższych.
  Strzeż nas od nieprzyjaciół. Jezu ulecz mnie.

 23. Dziękuję Ci Duchu święty za to że wiele razy mi pomogłeś jak się do ciebie zwrócilam w potrzebie i proszę o dalszą pomoc w moich potrzebach i błogosławieństwo dla mnie i mojej najbliższej rodziniy .

 24. Proszę cię Duchu święty o powrót do rodziny siostrzeńca Daniela aby się on nawrócił i zrozumiał błędy które popełnia krzywdząc matkę i babcię , oraz o zdrowie dla mojej rodziny i lepsze szczęśliwsze życie , aby poznała dobrego przyjaciela i męża który by mnie wspierał

 25. Proszę Cie duchu święty o zdrowie dla mnie i mojej matki Mariannay oraz abym załatwiła dobrze moją sprawę z mieszkaniem

 26. Proszę o modlitwę wstawiennicza, abym na swojej drodze spotkala dobrego mezczyzne, z którym mogłabym zalozyc rodzine.
  Magdalena

 27. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Adriany,aby Bóg Miłosierny połączył na nowo Adrianę I Samuela

 28. Proszę o pomyślne rozwiązanie pewnej trudnej sytuacji na studiach, od której zależy moja dalsza przyszłość na uczelni. Bóg zapłać.

 29. Proszę w intencji spotkania dobrego mężczyzny który da mi poczucie bezpieczeństwa również materialnego ażebym mogła wyprowadzić się z domu mieć swoją rodzinę.Jestem DDA nie potrafię tworzyć głębokich relacji. Bóg zapłać

 30. Proszę o modlitwę za mojego ukochanego syna i o zdrowie dla mojego taty. Bóg zapłać.

 31. Módlmy się za Anie, o opiekę Matki Bożej nad nią, wiele darów Ducha Świętego, oczyszczenie od złych duchów i pojednanie z bliźnimi. Ciebie prosimy…

 32. Swiety Duchu Bozy prosze prowadz moich rodzicow do Boga prosze z calego serca o dar madrosci bozej dla nich by mogli poznac prawdy wiary I ewangelii ,prosze by ten swiat nie przyslonil im zycia wiecznego I Jezusa Chrystusa ktory jest jedynym zbawca I Zbawicielem Prowadz ich Duchu Sw oswiecaj umacniaj rozpalaj ogniem Twej milosci

 33. Z całego serca proszę o modlitwę w intencji tego by nie stało się najgorsze – a osoba, która tak źle mi życzy opamiętała się i uspokoiła. Boję się.

 34. Szczęść Boże

  Proszę o modlitwę w następujących intencjach;

  O zdrowie i długie lata życia oraz potrzebne łaski dla Rodziców Aliny i Zenona oraz Genowefy i Edwarda.

  O miłość odwzajemnioną dla Bogdana, aby znalazł dobrą żonę, z którą będzie mógł stworzyć szczęśliwą rodzinę oraz o potrzebne łaski dla niego i Bożą opiekę na każdy dzień.

  O Boże błogosławieństwo dla narzeczonych Moniki i Damiana, aby Jezus był obecny w ich codziennym życiu oraz by budowali swoją rodzinę na Nim. Niech ich wzajemna miłość z każdym dniem się pogłębiała.

  O potrzebne łaski dla nowożeńców Kamili i Dominika aby ich nowa rodzina była Bogiem silna i aby Jezus im błogosławił w każdym dniu ich wspólnego życia, a Maryja otaczała ich swoją opieką.

  W intencji Pauliny i Artura aby ich miłość małżeńska była coraz silniejsza, aby mieli zdrowe dzieci. Niech Jezus im błogosławi każdego dnia, a Matka Boża niech otacza ich opieką w dalszym wspólnym życiu.

  Bóg zapłać

 35. Prosimy o modlitwę w intencji Pauliny i Artura z okazji 4 rocznicy ślubu. Dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o to byśmy mieli zdrowe dzieci

 36. Duchu Święty, proszę oświeć mnie i daj mi swoje łaski podczas najbliższego wyjazdu. Dziękuję za Twoją pomoc i łaski, których nieustannie doświadczam. Daj również proszę światłość umysłu lekarzom, którzy opiekują się moją ukochaną Mamusią oraz Żoną.

 37. PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI DUSZ CZYŚĆCIWOYCH, ABY MIŁOSIERNY BÓG PRZEBACZYŁ IM GRZECHY, UKRÓCIŁ ICH KARĘ I POZWOLIŁ CIESZYĆ SIĘ WIECZNĄ CHWAŁĄ W NIEBIE.

 38. Proszę o modlitwe za mnie i pawla wspólne szczęśliwe życie czystą miłość ochrone odzła i zdrowie DUCHU SWIETY POMUŻ .

 39. Duchu Święty, dziękuję Ci za otrzymane łaski i dary. Dziękuję, że czuję Twoją obecność oraz Twoje działanie w moim życiu. Dziękuję, że zawsze mnie oświecasz gdy tego potrzebuję. Proszę Cię o Twoje łaski podczas moich kolejnych wyjazdów, a ponadto o wskazówki, jak mam dalej postępować w zyciu.

 40. Duchu Święty mojego męża proszę spróbuj dogadać się z moim Duchem Świętym tak aby w imieniu naszego sakramentu małżeństwa mogliśmy wspólnie siebie szanowac i miłować.
  Bardzo proszę o zdrowie dla nas rodziców i dla naszych dzieci.
  Panie Boze otocz opieką naszą małą córeczke ,która jest po kilku operacjach i oczekuje na kolejny zabieg,aby szczęśliwie udał się zaplanowany zabieg i aby córeczka szybko powróciła do zdrowia.
  Panie Boże obdaruj nas swoją miłością.