Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

489 myśli nt. „Księga intencji modlitewnych

 1. Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Adriany aby Bóg połączył na nowo Adrianę i Daniela

 2. O łaskę nawrócenia, przemianę życia, uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.

 3. Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta. Bóg zapłać.

 4. Proszę o modlitwę w mojej intencji, aby Duch Świety prowadził mnie wlasciwą drogą, bo jestem bardzo zagubiona, żebym potrafiła dobrze myśleć i podejmować własciwe decyzje.

 5. Duchu Święty, Duchu Boży, Duchu światła i miłości, proszę o dar rozumu i łaske wiary dla mojego męża Tomasza, proszę o powiew Ducha i odnowienie mojego małżeństwa, proszę by moj mąż częściej przystępował do spowiedzi i komunii świętej. Dziekuję Ci Duchu Św, że uzdrawiasz nasze małżeństwo, dziekuję za wszystkie łaski.

 6. Ukochany Duchu Święty, proszę Cię o Twą stałą obecność w moim życiu. Proszę Cię także o zesłanie na mnie Twoich 7 Darów oraz o Twe Święte błogosławieństwo.

 7. Bardzo proszę o moc Ducha Św. i pomoc w małżeństwie. O uduchowienie naszego związku sakramentalnego, o zaprzestanie ciągłych kłótni, o miłość, dary Ducha Św., o opiekę Matki Bożej dorastających synów, dla mnie o opiekę i wytrwałość w ciężkich samotnych chwilach. Bardzo proszę rownież o natchnienie Ducha Św. do podjęcia właściwej drogi do samodzielności finansowej. Bóg zapłać za wszystko.

 8. Proszę o dar wiary, wybaczenia i pojednania w moim małżeństwie, niech Duch św. rozpali w nas na nowo miłość do siebie i do Boga!

 9. Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy o obfite błogosławieństwo, przebaczenie grzechów i zdrowie dla Nataszy, Michała, Martyny i Jana. Św. Faustyno, módl się za nami.

 10. Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o to, by wygrał trudny proces oraz o to, by w tym procesie nie triumfowały pycha i chęć zemsty. Proszę też dla Krzysztofa o światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski.

 11. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski prosi mama.

 12. Duchu Święty, proszę o łaskę zdrowia psychicznego i wewnętrznego dla mojej babci.

 13. Proszę o modlitwę w intencji Haliny o łaskę uzdrowienia wewnetrznego, siły na dalsze życie. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.

 14. Proszę o modlitwę w intencji mojego Taty.
  Jest już w podeszłym wieku i coraz częściej choruje.
  Proszę dla niego o łaskę zdrowia.
  Bóg zapłać.
  Sylwia.

 15. Prosze o modlitwę w intencji cudu miłości pomiedzy Magdą a Pawłem. Duchu Święty pomóż.

 16. Z okazji 60 Rocznicy Kapłaństwa księdza Zenona Ochela, byłego proboszcza tej parafii, która przypada 23.06.2017 roku. O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Boskiej na każdy dzień Jego życia.

 17. Proszę o modlitwę za ciężko chorych Joannę, Davida i Martę o cud uzdrowienia i rozwiązanie sytuacji życiowej. Bóg zapłać

 18. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla całej rodziny prosi mama.

 19. Proszę o przemianę serca Pawła, aby dojrzał i zrozumiał czym jest prawdziwa miłość. Duchu Św. oświeć jego rozum i przemień jego serce. Spraw proszę, abyśmy znowu zaczęli się spotykać i aby nasz związek został odbudowany. Proszę także o łaskę znalezienia dla mnie dobrej pracy.

 20. Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 21. O zdrowie dla kapłanów, sióstr zakonnych, biskupów, kardynałów oraz Ojca Świętego Franciszka

 22. O uzdrowienie mego syna Piotra z jego choroby i jego nałogów.

 23. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę, o pomoc Ewelinie w rozwiązaniu spraw spadkowych.

 24. Proszę goraco o modlitwę o pomyslne rozwiązanie problemow rodzinych i mieszkaniowych dla Renaty i jej dzieci.

 25. Proszę o uzdrowienie Mileny z ciezkiej choroby i o stała pracę dla Mileny i Mateusza.

 26. Proszę o modlitwę za Mariusza, aby mógł znów powrócić do życia, gdy teraz walczy o nie w szpitalu..

 27. Prosze o modlitwe blagalno-dziekczynna,o milosierdzie Boze dla Ojca Daniela Galusa,Abp Waclawa Depo i o przywrócenie Wspolnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata” JEZU UFAM TOBIE! Jesli mozesz,prosze podaj dalej. Bog zaplac. Sylwia.

 28. Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.