Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

472 myśli nt. „Księga intencji modlitewnych

 1. Z okazji 60 Rocznicy Kapłaństwa księdza Zenona Ochela, byłego proboszcza tej parafii, która przypada 23.06.2017 roku. O zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Boskiej na każdy dzień Jego życia.

 2. Proszę o modlitwę za ciężko chorych Joannę, Davida i Martę o cud uzdrowienia i rozwiązanie sytuacji życiowej. Bóg zapłać

 3. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze, aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla całej rodziny prosi mama.

 4. Proszę o przemianę serca Pawła, aby dojrzał i zrozumiał czym jest prawdziwa miłość. Duchu Św. oświeć jego rozum i przemień jego serce. Spraw proszę, abyśmy znowu zaczęli się spotykać i aby nasz związek został odbudowany. Proszę także o łaskę znalezienia dla mnie dobrej pracy.

 5. Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 6. O zdrowie dla kapłanów, sióstr zakonnych, biskupów, kardynałów oraz Ojca Świętego Franciszka

 7. O uzdrowienie mego syna Piotra z jego choroby i jego nałogów.

 8. Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii, a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę, o pomoc Ewelinie w rozwiązaniu spraw spadkowych.

 9. Proszę goraco o modlitwę o pomyslne rozwiązanie problemow rodzinych i mieszkaniowych dla Renaty i jej dzieci.

 10. Proszę o uzdrowienie Mileny z ciezkiej choroby i o stała pracę dla Mileny i Mateusza.

 11. Proszę o modlitwę za Mariusza, aby mógł znów powrócić do życia, gdy teraz walczy o nie w szpitalu..

 12. Prosze o modlitwe blagalno-dziekczynna,o milosierdzie Boze dla Ojca Daniela Galusa,Abp Waclawa Depo i o przywrócenie Wspolnoty MiMJ do pełnego funkcjonowania. ,,Dla Jego bolesnej męki,miej miłosierdzie dla nas i całego Świata” JEZU UFAM TOBIE! Jesli mozesz,prosze podaj dalej. Bog zaplac. Sylwia.

 13. Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.