Monografia

Monografia autorstwa Gabrieli Nawrot-Południak i Natali Południak, pt. „HISTORIA KOŚCIOŁA pod wezwaniem ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO w Boguszowie-Gorcach” dostępna jest w formie książki wydanej przez Urząd Miejski Boguszowa-Gorc oraz Parafię Rzymskokatolicką Zesłania Ducha ŚwiętegoISBN: 978-83-92185-2-2.

Do książki dołączona jest płyta CD ze zdjęciami, która stanowi jej integralną część.

Jedna myśl nt. „Monografia

1. Ta książka to najmilsza pamiątka z moich ukochanych Gorc. .Zwłaszcza jedno ze zdjęć na którym jest pan Mania i mój tato przy św.Barbarze patronce górników.Z kościołem w Gorcach wiążą się moje najpiękniejsze wspomnienia.Są i zawsze będą ze mną.