Wikariusze

  • Ks. Jan Dul – 21 VIII 1961 r. – 27 XI 1961 r.
  • Ks. Michał Drymajło –  12 VII 1962 r. – 1964 r.
  • Ks. Jan Stanclik –  1965 r. – 1966 r.
  • Ks. Jan Kisz –  1 VIII 1966 r. – 1969 r.
  • Ks. Marian Podolski –  1969 r. – 1973 r.
  • Ks. Władysław Lasota –  1973 r. – 20 VI 1977 r.
  • Ks. Stanisław Panewski –  1977 r. – 22 VI 1980 r.
  • Ks. Bronisław Podawca –  22 VI 1980 r. – 12 XII 1981 r.
  • Ks. Jerzy Mikołajko –  13 XII 1981 r. – 1984 r.
  • Ks. Ryszard Mencel –  1984 r. – 1987 r.
  • Ks. Andrzej Augustyn –  1987 r. – 1989 r.
  • Ks. Jan Gargasewicz –   1989 r. – 1994 r.
  • Ks. Mieczysław Cacuba –  1994 r. – 1995 r.
  • Ks. Dariusz Strzelecki –  1995 r. – 1998 r.
  • Ks. Ryszard Mucha –  1998 r. – 2001 r.
  • Ks. Paweł Szajner –  26 czerwca 2001 r. – 24 czerwca 2005 r.
  • Ks. Piotr Szajner –  24 czerwca 2005 r. – 22 czerwca 2008 r.
  • Ks. Radosław Stala –  22 czerwca 2008 r. – 22 czerwca 2009 r.
  • Ks. Mateusz Hajder – od 22 czerwca 2009 r. – 29 czerwca 2014 r.
  • Ks. Karol Janik – od 29 czerwca 2014 r.