Program uroczystości Wielkiego Tygodnia

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej – g. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK  – Liturgia Męki Pańskiej

g. 9.00 – Droga krzyżowa  ofiarowana za naszych bliskich zmarłych. W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele.

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18.30
Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA – Liturgia Wigilii Paschalnej

godz. 22.30 zakończona PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ  / po północy/

Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:

g. 10.00 do 12.00 co pół godziny
g.  9.30 – Jabłów

Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22.30 przynosimy świece

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
 

Msze Święte: 8.00; 11.00;12.30– Gorce
9.30 Jabłów

Uwaga!!!  W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program adoracji Najświętszego Sakramentu

WIELKI CZWARTEK – Po Liturgii do godz. 22.30
 

20.00 – Adoracja Ogólna

21.00 – Rodzina Żywego Różańca

22.00 – Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich

WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10.00

10.00 – ul Traugutta;11.00 – Kościuszki12.00 – Chopina i Warszawska; 13.00 – Dzieci z P. Kat, 14.00 – Masalskiego, Spokojna, Cicha Słowackiego, Kochanowskiego; 15.00 – Adoracja Ogólna–  rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;16.00 –  Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów; od 17.00 ogólna, 20.00 – Rodzina Różańcowa , Odnowa w Duchu Świętym i SRK; 21.00 Młodzież gimnazjalna i szkół  średnich – Ks. Karol; 21.30 – adoracja ogólna do 22.00

WIELKA SOBOTA  rozpoczęcie o godz. 9.00

9.00 – Traugutta, 10.00 do 12.30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna; 12.30 – Dzieci z ks. Karol; 13.30 – Kochanowskiego; 14.300 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego; 16.00 – Staszica, 17.00 – Słowackiego;  18.00 – Kościuszki, Partyzantów; 19.00 – Masalskiego, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna, 20.00 – Grunwaldzka, Warszawska;20.00– Chopina i SRK,  21.00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym; 22.00 – adoracja ogólna

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej – g. 18.30

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK – Liturgia Męki Pańskiej

  • g. 9.00 – Droga krzyżowa  ofiarowana za naszych bliskich zmarłych. W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele.
  • LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18.30
    Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA – Liturgia Wigilii Paschalnej – godz. 22.30 zakończona PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ  /po północy/

Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:

  • g. 10.00 do 12.00 co pół godziny
  • g.  9.30  – Jabłów

Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22.30 przynosimy świece

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

  • Msze Święte: 8.00; 11.00;12.30 – Gorce; 9.30 Jabłów

/Uwaga!!!  W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej./

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

  • Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program adoracji

WIELKI CZWARTEK – Po Liturgii do godz. 22.30

  • 20.00 – Adoracja Ogólna
  • 21.00 – Rodzina Żywego Różańca
  • 22.00  –  Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich

WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10.00

10.00 – ul Traugutta;11.00 – Kościuszki12.00 – Chopina i Warszawska; 13.00 – Dzieci z P. Kat, 14.00 – Masalskiego, Spokojna, Cicha Słowackiego, Kochanowskiego; 15.00 – Adoracja Ogólna–  rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;16.00  –  Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów; od 17.00 ogólna, 20.00 – Rodzina Różańcowa , Odnowa w Duchu Świętym i SRK; 21.00 Młodzież gimnazjalna i szkół  średnich – Ks. Karol; 21.30 – adoracja ogólna do 22.00

WIELKA SOBOTA  rozpoczęcie o godz. 9.00

9.00 – Traugutta, 10.00 do 12.30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna; 12.30 – Dzieci z ks. Karol;13.30  – Kochanowskiego; 14.30 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego; 16.00 – Staszica, 17.00 – Słowackiego;  18.00 – Kościuszki, Partyzantów ; 19.00 – Masalskiego, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna, 20.00 – Grunwaldzka, Warszawska;20.00 – Chopina i SRK,  21.00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym; 22.00 – adoracja ogólna

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia

WIELKI CZWARTEK – Msza Wieczerzy Pańskiej – g. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK  – Liturgia Męki Pańskiej

9.00 – Droga krzyżowa  ofiarowana za naszych bliskich zmarłych. W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele.

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18.30

Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA – Liturgia Wigilii Paschalnej – godz. 22.30 zakończona PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ  (po północy)

Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:

10.00 do 12.00 co pół godziny

9.30 – Jabłów

Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22,30 przynosimy świece

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 8.00; 11.00;12.30- Gorce

9.30 Jabłów

(Uwaga!!!  W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program adoracji Najświętszego Sakramentu

Wielki Tydzień 2015

WIELKI CZWARTEK -Po Liturgii do godz. 22,30

20.00 – Adoracja Ogólna

21.00 – Rodzina Żywego Różańca

22.00 –  Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich
WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10,00

10.00 – ul Traugutta;11.00 – Kościuszki 12.00 – Chopina i Warszawska;13.00 – Dzieci z P. Kat, 14.00 – Masalskiego, Spokojna, Cicha Słowackiego, Kochanowskiego; 15.00 – Adoracja Ogólna–  rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;16.00 –  Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów; od 17.00 ogólna, 20.00 – Rodzina Różańcowa , Odnowa w Duchu Świętym i SRK; 21.00 Młodzież gimnazjalna i szkół  średnich – Ks. Karol; 21.30 – adoracja ogólna do 22.00

WIELKA SOBOTA  rozpoczęcie o godz. 9.00

9.00 – Traugutta, 10.00 do 12.30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna; 12.30 – Dzieci z ks. Karolem;13.30 – Kochanowskiego; 14.30 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego; 16.00 – Staszica, 17.00 – Słowackiego;  18.00 – Kościuszki, Partyzantów ; 19.00 – Masalskiego, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna, 20.00 – Grunwaldzka, Warszawska; 20.00- Chopina i SRK,  21.00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym; 22.00 – adoracja ogólna

Program uroczystości Wielkiego Tygodnia

WIELKI CZWARTEK

  • Msza Wieczerzy Pańskiej – godz. 18.30
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w tzw. „Ciemnicy” do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK

  • Droga krzyżowa ofiarowana za naszych bliskich zmarłych. W zależności od pogody: albo na cmentarz albo w kościele – godz. 9.00.
  • LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – godz. 18,30
  • Adoracja przy Bożym Grobie do godz. 22.00

WIELKA SOBOTA

  • Liturgia Wigilii Paschalnej godz. 22.30 zakończona PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ (po północy)
  • Poświęcenie pokarmów wielkanocnych:
    • g. 10.00 do 12.00 co pół godziny
    • g. 9.30 – Jabłów

Uwaga!!! Na wieczorną Liturgię o godz. 22.30 przynosimy świece.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Msze Święte: 8.00; 11.00; 12.30 – Gorce
9.30 Jabłów

Uwaga!!! W tym dniu nie ma Mszy Świętej wieczornej.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Msze Święte jak w każdą niedzielę.

Program adoracji Najświętszego Sakramentu

WIELKI CZWARTEK – Po Liturgii do godz. 22.30

20.00 – Adoracja Ogólna; 21.00 – Rodzina Żywego Różańca; 22.00 – Odnowa w Duchu Świętym oraz Stow. Rodzin Katolickich

WIELKI PIĄTEK – rozpoczęcie o godz. 10.00

10.00 – ul Traugutta;11.00 – Kościuszki; 12.00 – Chopina i Warszawska; 13.00 – Dzieci z P. Kat; 14.00 – Masalskiego, Spokojna, Cicha Słowackiego, Kochanowskiego; 15.00 – Adoracja Ogólna – rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego;16.00 – Różana, Słoneczna, Pl. Zwycięstwa, Staszica, Partyzantów; od 17.00 ogólna, 20.00 – Rodzina Różańcowa, Odnowa w Duchu Świętym i SRK; 21.00 Młodzież gimnazjalna i szkół średnich – Ks. Mateusz; 21.30 – adoracja ogólna do 22.00.

WIELKA SOBOTA rozpoczęcie o godz. 9.00

9.00 – Traugutta; 10.00 do 12.30 w czasie poświęcenia pokarmów ogólna; 12.30 – Dzieci z ks. Mateuszem;13.30 – Kochanowskiego; 14.30 – Adoracja Ogólna – Nowenna do Miłosierdzia Bożego; 16.00 – Staszica, 17.00 – Słowackiego; 18.00 – Kościuszki, Partyzantów; 19.00 – Masalskiego, Słoneczna, Różana, Cicha, Spokojna, 20.00 – Grunwaldzka, Warszawska; 20.00 – Chopina i SRK, 21.00 Rodzina Różańcowa i Odnowa w Duchu Świętym; 22.00 – adoracja ogólna