Intencje na 4 Niedzielę Wielkiego Postu

27.03 Poniedziałek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Rajmund Olejniczak 8 r. śmierci

28.03 Wtorek

 

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Krystyna 4 r. śmierci, Zdzisław 17 r. śmierci z rodziny Oleksy, Józef, Janina Bonior

29.03 Środa
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

O zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski u trwanie w wierze dla Agnieszki z racji 40 urodzin

30.03 Czwartek
08.00

+ Sylwia Midura zakończenie gr.

18.00

++ z rodz. Siwków Tadeusz, Janina, Tomasz

31.03 Piątek

08.00

+ Konstanty Okaj 37 r. śmierci

15.00

+ Zbigniew Kierski 2 r. śmierci /od sąsiadów/

01.04 Sobota
08.00

+ Ks. Ryszard jakubowski z racji zbliżających się imienin

18.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Mirosława z racji urodzin

02.04.2017 Niedziela

08.00

++ z rodz. Trzepaków Zofia, Tadeusz, Michał, Irena, Antoni

9.30 Jabłów

+ Edward Maciejowski, ++ z rodz. Maciejowskich i Bodurko

11.00

+ Maria, Czesław Siedleccy w kolejną rocznicę śmierci

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla Leny z racji 3 urodzin

18.00

+ Helena, Urszula, Jerzy Ciołkowscy i ++ z rodz. Ciołkowskch i Walkowiaków

Intencje na 2 Niedzielę Wielkiego Postu

13.03 Poniedziałek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od Marii i Stanisława Baców z dziećmi Rafałem, Sylwią i Karolem z rodzinami/

14.03 Wtorek

 

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od Barbary i Franciszka Kor z dziećmi Tomaszem i Anną z rodzinami/

15.03 Środa
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

++ Rodzice Janina Jalub, rodzice chrzestni Emilia i Emil i Ignacy

16.03 Czwartek
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od kolegów z Oła Łowieckiego Jeleń w Wałbrzychu/

17.03 Piątek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

15.00

+ Witold i Matylda Kupczykowie

18.03 Sobota
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

++ Księża Józef Hawrysz, Józef Haak, Józef Kołodziej, Józef Majka, Józef Molenda

19.03.2017 Niedziela

08.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Józefa Janika z racji imienin
O zdrowie dla Kazimierza

9.30 Jabłów

+ Antoni Duda 3 r. śmierci i ++ rodzice z obu stron

11.00

+Józef Gucwa /od żony z rodziną/
+Sylwia gr.

12.30

O zdrowie, Boże błog. dla Klaudii z racji imienin

18.00

+ Józefa, Henryk

Intencje na 8 Niedzielę Zwykłą

20.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

18.00

+ Teresa, Franciszek, Krzysztof Chodasewicz

21.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

18.00

O zdrowie, Boże błog. dla P. Zofii z racji urodzin

22.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

12.00

+ Dziękczynna za 52 lata małżeństwa, za łaski otrzymane, za dzieci, wnuki za wstawiennictwem MB z Pompeii

16.30 Jabłów

+ Sylwia Midura rozp. gregorianki

18.00

+ Irena, Maria, Włodzimierz, Bolesław, Tadeusz Jarosz, Barbara, Kazimierz Ciesielscy

23.02 Czwartek
08.00

+ Anna zakończenie gregorianki

18.00

+ Sylwia Midura gr.

24.02 Piątek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

15.00

+ Kazimierz Jankowiak /od żony i dzieci/

25.02 Sobota
08.00

+ Sylwia Midura gr.

10.00 Jabłów

+ ks. Andrzej Raszpla

18.00

+ Ryszard, Elżbieta Pączka

26.02.2017 Niedziela

08.00

+ Piotr, Marianna Smolarz, Anna, Mieczysław Kozioł

9.30 Jabłów

+ Franciszek, Michał Wołoszczuk

11.00

O zdrowie, Boże błog dla Ks. Proboszcza z arcji kolejnych urodzin

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla ks. Karola z racji urodzin

18.00

+ Zofia Paluch /od męża z dziećmi/

Intencje na 7 Niedzielę Zwykłą

20.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Bronisław Ostrowski i rodzice z obu stron i rodzice

21.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Kościuszki

22.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Kazimierz Mingajło 60 dzień po śmierci

23.02 Czwartek
08.00

+ Andrzej Midura

17.00

+ Anna Dudek gr.

24.02 Piątek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Chopina

25.02 Sobota
08.00

+ Ks. Mirosław Śnieżko z racji imienin

15.00

+ Anna Dudek gr.

16.30

Ślub

26.02.2017 Niedziela

08.00

+ Anna Dudek gr.
+ Izabela Krzywiak

9.30 Jabłów

+ Edward Maciejowski i ++ rodzice

11.00

+ Irena Stańczyk i ++ z rodziny

12.30

O zdrowie Boże błog. dla Pani Mirosławy z racji imienin
O
zdrowie, Boże błog. dla Pani Marii Kabionek /od syna z rodziną/

17.00

O zdrowie, Boże błog. dla Mirosława Chudyk z racji imienin

Intencje na 6 Niedzielę Zwykłą

13.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

O zdrowie i Boże błog. oraz opiekę dla Moniki z racji urodzin i jej poczętego dziecka

14.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Staszica

15.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Traugutta

16.02 Czwartek
08.00

+ Anna Dudek gr.

17.00

Wypominki ul. Masalskiego

17.02 Piątek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Broniewskiego

18.02 Sobota
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

O życie wieczne, radość oglądania światłości wiekuistej dla + Józefa Gucwy z okazji urodzin

19.02.2017 Niedziela

08.00

+ Anna Dudek gr.

9.30 Jabłów

+ Stanisława Mazur, Franciszek, Henryk Sumecki

11.00

+ Ignacy, Florentyna Mucha, + syn Józef,  synowa + Agnieszka, syn Stanisław

12.30

O Boże błog, wszelkie potrzebne łaski i wytrwanie w wierze dla Oliwii z okazji 18 urodzin

17.00

+ Stefan, Stanisław, Maria

Intencje na 5 Niedzielę Zwykłą

06.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Walenty 10 r. śmierci i Maria 2 r. śmierci z rdoz Gawlik

07.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki Słowackiego od 1-19

08.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Józefa, Michał Myśków oraz ++ rodzice i Dziadkowie

09.02 Czwartek
08.00

+ Anna Dudek gr.

17.00

Wypominki Słowackiego 20 do końca

10.02 Piątek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

O wzajemną miłość, trwanie w przyrzeczeniach małżeńskich i dar rodzicielstwa dla Klaudii i Tomasza.

11.02 Sobota
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Stanisława Serafin 4 r.

12.02.2017 Niedziela

08.00

+ Waldemar Podgruszecki 3 r. śmierci /od córki/

9.30 Jabłów

+ Stanisława Mazur i ++ z całej rodziny

11.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski i trwanie w wierze dla Nikoli z racji 18 urodzin

12.30

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski Jagody w 2 r. urodzin  i Wojciecha w 1 r. urodzin
/chrzty/

17.00

+ Anna Dudek gr.

Intencje na 4 Niedzielę Zwykłą

30.01 Poniedziałek

08.00

+ Tadeusz Kuchta 30 dzień po pogrzebie

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz zakończenie gr.

31.01 Wtorek

 

08.00

+ Tadeusz Kuchta /od rodz. Ujmów z Opola/

15.00

Wypominki ul Kościuszki

01.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek rozpoczęcie gregorianki

15.00

+ Edward Bączyk pół roku po śmierci

02.02 Czwartek
08.00

+ Anna Dudek gr.

12.00

+ Wiktoria i z rodziny Kierzek

17.00

Om zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Marii Romanik z racji imienin

03.02 Piątek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Kazimierz Lellin 2 r. śmierci, Wiktor Lellin

04.02 Sobota
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Kazimierz Wrona 60 dzień po śmierci

05.02.2017 Niedziela

08.00

+ Agata, Władysław Kościelniak

9.30 Jabłów

+ Tadeusz Skulski

11.00

+ Wacław Sznel

12.30

O Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza jako podziękowanie za wszystko co czyni Ks. Proboszcz dla scholi

17.00

+ Anna Dudek gr.

Intencje na 3 Niedzielę Zwykłą

23.01 Poniedziałek

08.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

15.00

+ Andrzej Midura

24.01 Wtorek

 

08.00

+ Stanisław Bielecki 25 dzień po śmierci

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

25.01 Środa
08.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

15.00

Wypominki ul. Masalskiego

26.01 Czwartek
08.00

+ + Ryszard Zagórski 30 dzień po śmierci

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

27.01 Piątek

08.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

15.00

Wypominki Broniewskiego

28.01 Sobota
08.00

+ Przemysław Grzybek 4 r. śmierci

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

29.01.2017 Niedziela

08.00

+ Jadwiga, Barbara Grudzień i ++ rodzice

9.30 Jabłów

+ Andrzej Palka 40 dzień po śmierci

11.00

++ dziadkowie z rodz. Podgruszeckich, Kidoniów, Wiśniewskich, Zagórskich, Arendarczyków /od wnuków/

12.30

+ O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski  dla Roksany z racji urodzin

17.00

+ Stanisław Pawłowicz gr.

Intencje na 2 Niedzielę Chrztu Pańskiego

09.01 Poniedziałek

08.00

O wzajemną miłość, trwanie w przyrzeczeniach małżeńskich i dar rodzicielstwa dla Klaudii i Tomasza.

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

10.01 Wtorek

 

08.00

+ Stanisław Pawłowicz gr.

15.00

+ Marian Stopyra 1 r. śmierci

11.01 Środa
08.00

+ Marcin Lipa 30 dzień po śmierci

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz  gr.

12.01 Czwartek
08.00

+ Zygmunt Władyka 30 dzień po pogrzebie

15.00

+ Stanisław Pawłowicz gr.

13.01 Piątek

08.00

+ Stanisław Pawłowicz gr.

15.00

Wypominki ul. Słowackiego 20 i do końca

14.01 Sobota
08.00

Wynagradzająca za grzechy pewnej osoby

15.00

+ Stanisław  Pawłowicz gr.

15.01.2017 Niedziela

08.00

+Agata, Władysław Kościelniak

9.30 Jabłów

+ Janina Konecka

11.00

+ Stanisław Pawłowicz gr.

12.30

Dziękczynno-błagalna w intencji Dariusz Winnik z racji 18 urodzin

17.00

++ Rodzice Justyna Rudolf Bieniasiewicz, + Katarzyna, Michał Usyk

Intencje na Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

02.01 Poniedziałek

08.00

+ Stanisław gr.

17.00

W intencji Kasi z okazji 19 urodzin

03.01 Wtorek

 

08.00

Misje

15.00

+ Stanisław gr.

04.01 Środa
08.00

+ Stanisław gr.

15.00

Wypominki Słowackiego 1-19

05.01 Czwartek
08.00

+ Ks. Ryszard Jakubowski, Ks.  Józef Haak

15.00

+ Stanisław gr.

06.01 Piątek

08.00

++ rodziców i rodzeństwo z rodziny Nieć i Walczak w kolejne rocznice śmierci

9.30 Jabłów

+ Henryk Roszczyk 10 r. śmierci i ++ rodzice z obu stron

11.00

+ Katarzyna Hopa 13 r, śmierci, Mirosława, Stanisława, Józef  Hopa, + Józef, Halina Tanaś

12.30

Dziękczynna za przeżyte 70 lat Ludwika

17.00

+ Stanisław gr.

07.01 Sobota
08.00

+ Helena Zacher 30 dzień po śmierci

24.00

+ Stanisław gr.

08.01.2017 Niedziela

08.00

+ Sabina, Władysław karasiewicz

9.30 Jabłów

+ Irena, Roman Pawłowscy

11.00

+ Stanisław gr.

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla Małgorzaty z racji urodzin

17.00

+ Mariann Szulc 9 r. śmierci