Intencje na 6 Niedzielę Wielkanocną

22.05 Poniedziałek

08.00

+ Stanisława Florek /od siostry z synem/

18.00

+ Helena Strychalska

23.05 Wtorek

 

08.00

+ Andrzej Midura

18.00

+ Ryszarda Janeczko 30 dzień po śmierci

24.05 Środa

08.00

+ Edward Sztenberg
18.00

+ Urszula Radczak 10 r. śmierci /od syna Ryszarda z żoną i córką/

25.05 Czwartek
08.00

+ Józef Kurz 30 dzień po śmierci

18.00

Dziękczynna za pielgrzymkę do Częstochowy

26.05 Piątek
08.00

+ Józefa Kołodziej, Genowefa Janik z okazji Dnia Matki

15.00

Dziękczynna za dar kapłaństwa ks. Proboszcza w 31 rocznicę święceń i ks. Karola w 3 rocznicę święceń

27.05 Sobota
08.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Iwony z racji Urodzin i imienin

18.00

+ Wanda Wiśniewska 2 r. śmierci

28.05.2017 VII Niedziela Wielkanocna
Wniebowstąpienie Pańskie

08.00

+ Franciszek, Helena Kowalczyk

9.30 Jabłów

+ Paweł i Zofia Gudz

11.00

+ Józef, Franciszka, Ryszard, Andrzej

12.30

O Boże błog. i zdrowie dla Krzysztofa, Dawida, Jakuba, Karola i ich rodziców

18.00

+ Jerzy Salamon 12 rocznica śmierci

Intencje na 5 Niedzielę Wielkanocną

15.05 Poniedziałek

08.00

O moc i siły do trwania przy Panu Bogu dla Maksymiliana Steca
18.00
+ Julian Grzesiak /od bratanicy Małgorzaty Wojtas z rodziną z Polnej/
16.05 Wtorek

 

08.00

+ Wolfgang Falkenberg 30 dzień po śmierci

18.00

+ Julian Grzesiak /od bratanicy Anny Szura z rodziną z Polnej/
17.05 Środa

08.00

W intencji Bogu wiadomej
18.00
+ Julian Grzesiak /od bratanka Tomasza Grzesiak z Polnej/
18.05 Czwartek
08.00
+ Ks. Józef Majka

18.00

+ Julian Grzesiak /od bratanka Mieczysława Poręby z  rodziną/
19.05 Piątek
08.00
+ Genowefa Janik 2 r. śmierci, Stefan Janik 11 r. śmierci

15.00

Wynagradzająca za grzechy Parafian
20.05 Sobota
08.00
Wynagradzająca za grzechy pewnej osoby

18.00

+ Bronisław
21.05.2017 VI Niedziela Wielkanocna

08.00

+ Krystyna Kieć 1 r. śmierci

9.30 Jabłów

+ Ludwik Rapacz  3 r. smierci i ++ jego rodzice

11.00

O zdrowie, Boże blog. oraz potrzebne łaski dla Babci Ludwiki z okazji urodzin od wnuczki Marty
12.30
O Boże blog i trwanie w wierze dla dzieci obchodzących rocznicę I Komunii i ich rodziców.
18.00
+ Mieczysław Pryk

Intencje na 4 Niedzielę Wielkanocną

08.05 Poniedziałek

08.00

++ Ks. Stanisław Boczoń, Ks. Stanisław Malinowski, Ks. Stanisław Gawlik

18.00

+ Stanisław Bobko

09.05 Wtorek

 

08.00

O nawrócenie i wyzwolenie z nałogów w rodzinie

18.00

+ Wacława i Stanisław Sadowscy

10.05 Środa

08.00

O wzajemną miłość, trwanie w przyrzeczeniach małżeńskich i dar rodzicielstwa dla Klaudii i Tomasza
18.00

+ Julian Grzesiak /od Teresy Grzesiak z rodziną i Barbary Grzesiak-Dynowskiej/

11.05 Czwartek
08.00

+ Zenon Skoczek 25 dzień po śmierci

18.00

+ Maria, Antoni Słabaszewscy, Maria, Bronisław Osiadły w kolejne rocznice śmierci

12.05 Piątek
08.00

+ Ryszarda Janeczko /od brata z rodziną/

15.00

Wynagradzająca za grzechy Parafii

13.05 Sobota
08.00

+ Ryszarda Janeczko /od chrześniaka Mateusza z żoną/

18.00

O Boże błogosławieństwo dla Członkiń Róży MB Fatimskiej
/Chrzest/

14.05.2017 V Niedziela Wielkanocna

08.00

+ Roman Skrzypek 9 rocznic a Śmierci, ++Franciszek, Jan Skrzypek

9.30 Jabłów

+ Antoni, Zofia Cugier

11.00

+ Zofia Paluch

12.30

O Boże błogosławieństwo i trwanie w wierze dla dzieci przystępujących do I Komunii oraz ich rodziców, rodzeństwa, rodziny

18.00

O nawrócenie Moniki

Intencje na 3 Niedzielę Wielkanocną

17.04 Poniedziałek

08.00

+ Michalina Białecka 30 dzień po śmierci

15.00

Ślub

18.00

+ Bronisław Dreszel miesiąc po śmierci

18.04 Wtorek

 

08.00

Dziękczynno-błagalna o zdrowie dla Anny

18.00

+ Kuśnierz Zofia 1 r. śmierci, + Jacek Radczak 23 r. śmierci

19.04 Środa

08.00

Dziękczynna w intencji ofiarodawców na pomoc pogorzelcom

9.30 Jabłów

+ Barbara, + Stanisław Michałowscy i ++ z rodziny Michałowskich

11.00

O zdrowie, Boże błog. dla Zygmunta Kierzka z racji imienin

12.30

O zdrowie, Boża pomoc i szczególną opiekę dla Strażaków z racji zbliżającego się św. Floriana

18.00

+ Julian Grzesiak /od siostrzenicy Krystyny Przybyło z rodziną/

20.04 Czwartek
08.00

+ Ryszard Machnikowski i ++ rodzice i rodzeństwo  Z obu stron

18.00

+ Julian Grzesiak /od kolegi Andrzej z rodziną z Kowar/

21.04 Piątek
08.00

+ Mikołaj, Aniela i ++ z rodz. Demczak, Polańskich, Chudyk i dusze w czyśćcu cierpiące

15.00

+ Zofia, Maria, Lucyna, Maria, Józef, Jan, Henryk, Michał, Marek

22.04 Sobota
08.00

+ Teresa Kochańska, Halina Podsadna

10.00 Jabłów

++  Antoni Trzeciak, Stanisława, Lesława Górka, z rodz. Sumeckich

18.00

Dziękczynna za otrzymane laski oraz zdrowie w rodzinie Wrona i Szmidt

23.04.2017 IV Niedziela Wielkanocna

08.00

++ z rodziny Kurzawa, Bawiec i Wilk

9.30 Jabłów

+ Ryszard, Władysław, Henryk Stala, Władysław Naburczyk

11.00

O zdrowie, Boże blog i potrzeb łaski dla wnukówKrzysia, Piotrka, Emilki , Karoliny, Julka

12.30

O zdrowie, Boże błog trwamie w wierze dla Radka z racji 17 urodzin

18.00

+ Julian Grzesiak /od siostry Anna Poręba z rodziną z Polnej/

Intencje na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

17.04 Poniedziałek

08.00

+ Jerzy Janikowski 70 dzień po śmierci

9.30 Jabłów

+ Michał Wilczyński i jego rodzice

11.00

O zdrowie, Boże błog. dla organisty Marcina Bonior z racji 33 urodzin

12.30

O zdrowie, Boże błog.  dla Alana w 6 rocznicę urodzin

18.00

+ Mieczysław Dudziak /od żony z dziećmi/

18.04 Wtorek

 

08.00

+ Krystyna Klimczak 40 dzień po śmierci

18.00

O zdrowie, Boże błog. dla Eugeniusza z racji urodzin

19.04 Środa
08.00

+ Maria Witek /od uczestników pogrzebu/

18.00

+ Wanda Chrzan 1 r. śmierci

20.04 Czwartek
08.00

+ Maria, Franciszek Arendarczyk

18.00

+ Julian Grzesiak 33 dzień po śmierci

21.04 Piątek
08.00

++ rodzice z obu stron Józefa i Antoni, Maria i Walenty

18.00

+ Julian Grzesiak /od brata Romana z  żoną/

22.04 Sobota
08.00

+ Julian Grzesiak /od bratanicy Renaty z rodziną/

18.00

+ Anna, Mieczysław Kozioł i dziadków z rodziny Kozioł i Smolarz

23.04.2017 II Niedziela Wielkanocna

08.00

+ Michalina, Antoni Matuszewscy, Józef, Jan Maria, Stanisław, Jacek, Józefa Karolewskich

9.30 Jabłów

+ Ludwik Krasiński 3 r. śmierci

11.00

+ Józefa, Wincenty Kołodziej, Genowefa Stefan Janik

12.30

O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla PP Marii i Stefana Janik z racji 47 rocznicy ślubu

18.00

+ Andrzej Midura

Intencje na 5 Niedzielę Wielkiego Postu

03.04 Poniedziałek

08.00

+ Ks. Mark Adaszek

18.00

+ Ewa Władysław Kędra, Rozalia, Jan Kuś i ++ z rodziny

04.04 Wtorek

 

08.00

+ Henryk Pinda 75 dzień po śmierci

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od kuzynki Haliny z rodziną ze Skrzydlnej/

05.04 Środa
08.00

+ Mieczysław Pawlik 35 dzień po śmierci

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od kuzyna Tadeusza z rodziną/

06.04 Czwartek
08.00

+ Stefania Kurnyta 30 dzień po pogrzebie

18.00
Tadeusz Kuchta /od kuzynki Bogusławy ze Skrzydlnej/
+ Michalina Białecka
07.04 Piątek

09.00

+ Józefa, Henryk

16.00 Jabłów

Za Parafian

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od kuzynki Grażyny ze Skrzydlnej/

08.04 Sobota
09.00

+ Zbigniew, ++ rodzice i rodzeństwo z obu stron

16.00 Jabłów

Za Parafian

18.00

+ Marian Stopyra i ++ rodzice i rodzeństwo z obu stron

09.04.2017 Niedziela

08.00

+ Józef Durda i ++ rodzice

9.30 Jabłów

O Boże błog dla rodziny Ciesielskich z okazji 15 rocznicy ślubu i dla rodziny Tosti

11.00

O zdrowie, Boże błog. dla Stefanii Góreckiej z racji urodzin

12.30
O wzajemną miłość ,trwanie w przyrzeczeniach małżeńskich i dar rodzicielstwa dla Klaudii i Tomasza
W intencji Pauliny i Łukasza  o zdrowie, Boże błog. oraz trwanie w wierze.
18.00

+ Jan Rataj 23- rocznica śmierci i rodzice i rodzeństwo z obu stron

Intencje na 4 Niedzielę Wielkiego Postu

27.03 Poniedziałek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Rajmund Olejniczak 8 r. śmierci

28.03 Wtorek

 

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Krystyna 4 r. śmierci, Zdzisław 17 r. śmierci z rodziny Oleksy, Józef, Janina Bonior

29.03 Środa
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

O zdrowie, Boże błog. potrzebne łaski u trwanie w wierze dla Agnieszki z racji 40 urodzin

30.03 Czwartek
08.00

+ Sylwia Midura zakończenie gr.

18.00

++ z rodz. Siwków Tadeusz, Janina, Tomasz

31.03 Piątek

08.00

+ Konstanty Okaj 37 r. śmierci

15.00

+ Zbigniew Kierski 2 r. śmierci /od sąsiadów/

01.04 Sobota
08.00

+ Ks. Ryszard jakubowski z racji zbliżających się imienin

18.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Mirosława z racji urodzin

02.04.2017 Niedziela

08.00

++ z rodz. Trzepaków Zofia, Tadeusz, Michał, Irena, Antoni

9.30 Jabłów

+ Edward Maciejowski, ++ z rodz. Maciejowskich i Bodurko

11.00

+ Maria, Czesław Siedleccy w kolejną rocznicę śmierci

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla Leny z racji 3 urodzin

18.00

+ Helena, Urszula, Jerzy Ciołkowscy i ++ z rodz. Ciołkowskch i Walkowiaków

Intencje na 2 Niedzielę Wielkiego Postu

13.03 Poniedziałek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od Marii i Stanisława Baców z dziećmi Rafałem, Sylwią i Karolem z rodzinami/

14.03 Wtorek

 

08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od Barbary i Franciszka Kor z dziećmi Tomaszem i Anną z rodzinami/

15.03 Środa
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

++ Rodzice Janina Jalub, rodzice chrzestni Emilia i Emil i Ignacy

16.03 Czwartek
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

+ Tadeusz Kuchta /od kolegów z Oła Łowieckiego Jeleń w Wałbrzychu/

17.03 Piątek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

15.00

+ Witold i Matylda Kupczykowie

18.03 Sobota
08.00

+ Sylwia Midura gr.

18.00

++ Księża Józef Hawrysz, Józef Haak, Józef Kołodziej, Józef Majka, Józef Molenda

19.03.2017 Niedziela

08.00

O zdrowie, Boże błog. oraz potrzebne łaski dla Józefa Janika z racji imienin
O zdrowie dla Kazimierza

9.30 Jabłów

+ Antoni Duda 3 r. śmierci i ++ rodzice z obu stron

11.00

+Józef Gucwa /od żony z rodziną/
+Sylwia gr.

12.30

O zdrowie, Boże błog. dla Klaudii z racji imienin

18.00

+ Józefa, Henryk

Intencje na 8 Niedzielę Zwykłą

20.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

18.00

+ Teresa, Franciszek, Krzysztof Chodasewicz

21.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

18.00

O zdrowie, Boże błog. dla P. Zofii z racji urodzin

22.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

12.00

+ Dziękczynna za 52 lata małżeństwa, za łaski otrzymane, za dzieci, wnuki za wstawiennictwem MB z Pompeii

16.30 Jabłów

+ Sylwia Midura rozp. gregorianki

18.00

+ Irena, Maria, Włodzimierz, Bolesław, Tadeusz Jarosz, Barbara, Kazimierz Ciesielscy

23.02 Czwartek
08.00

+ Anna zakończenie gregorianki

18.00

+ Sylwia Midura gr.

24.02 Piątek

08.00

+ Sylwia Midura gr.

15.00

+ Kazimierz Jankowiak /od żony i dzieci/

25.02 Sobota
08.00

+ Sylwia Midura gr.

10.00 Jabłów

+ ks. Andrzej Raszpla

18.00

+ Ryszard, Elżbieta Pączka

26.02.2017 Niedziela

08.00

+ Piotr, Marianna Smolarz, Anna, Mieczysław Kozioł

9.30 Jabłów

+ Franciszek, Michał Wołoszczuk

11.00

O zdrowie, Boże błog dla Ks. Proboszcza z arcji kolejnych urodzin

12.30

O zdrowie, Boże błog oraz potrzebne łaski dla ks. Karola z racji urodzin

18.00

+ Zofia Paluch /od męża z dziećmi/

Intencje na 7 Niedzielę Zwykłą

20.02 Poniedziałek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Bronisław Ostrowski i rodzice z obu stron i rodzice

21.02 Wtorek

 

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Kościuszki

22.02 Środa
08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

+ Kazimierz Mingajło 60 dzień po śmierci

23.02 Czwartek
08.00

+ Andrzej Midura

17.00

+ Anna Dudek gr.

24.02 Piątek

08.00

+ Anna Dudek gr.

15.00

Wypominki ul. Chopina

25.02 Sobota
08.00

+ Ks. Mirosław Śnieżko z racji imienin

15.00

+ Anna Dudek gr.

16.30

Ślub

26.02.2017 Niedziela

08.00

+ Anna Dudek gr.
+ Izabela Krzywiak

9.30 Jabłów

+ Edward Maciejowski i ++ rodzice

11.00

+ Irena Stańczyk i ++ z rodziny

12.30

O zdrowie Boże błog. dla Pani Mirosławy z racji imienin
O
zdrowie, Boże błog. dla Pani Marii Kabionek /od syna z rodziną/

17.00

O zdrowie, Boże błog. dla Mirosława Chudyk z racji imienin