Ogłoszenia na Wniebowstąpienie Pańskie

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom PP Ewie i Krzysztofowi Bochenek, Mieczysławowi Tyrka, 2 osobom anonimowym oraz wszystkim składającym ofiary na tacę. Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

• Poniedziałek – adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • Nabożeństwa Majowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18.00 do środy włącznie. A od czwartku nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
  • We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • We wtorek przypada w naszej parafii Wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy rannej i zakończy o godz. 18.00 Nabożeństwem majowym. Obie Msze w tym dniu i adoracja będa wyjątkowo w kaplicy św. Ojca Pio na plebani.
  • W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00
  • Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00. Jest to też I piątek miesiąca. Ze spowiedzi korzystamy przez cały tydzień, a odwiedziny chorych będą: Ks. Proboszcz w piątek od godz. 9.00, a ks. Karol w sobotę od godz. 8.30.

W następną niedzielę w uroczoczystość Zesłania Ducha Świętego o godz. 12.30 uroczystą sumę odpustową  połączoną z  sakramentem  bierzmowania odprawi J.E. ks. biskup Prof. dr hab. Ignacy Dec.

W Dniach od 11 do 14 czerwca naszą Parafię nawiedzi ponownie Św. Michał Archanioł w kopi cudownej figury z góry Gargano. Przeżyjemy rekolekcje wakacyjne i będziemy prosić o szczególną opiekę tego Świętego Archanioła.

Ze względu na uroczystości odpustowe adorację Najświętszego Sakramentu z I niedzieli miesiąca przeniesiemy na następna niedzielę czyli 11 czerwca.

Intencja  na następną niedzielę: Dziękczynna za 70 lat życia  z prosba o błogosławieństwo dla dzieci, wnuków, rodzeństwa i rodziny

Boguszów-Gorce, 2017-05-28