Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom PP Irenie i Ryszardowi Bienasiewicz, Małgorzacie i Józefowi Janik, Stefanii Góreckiej, 2 osobom anonimowym oraz wszystkim składającym ofiary na tacę. Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II

Nabożeństwa czerwcowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18,00

We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio

W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

W następna niedzielę rozpoczynamy rekolekcja przedwakacyjne ze Św. Michałem Archaniołem. Figura przybędzie w następny poniedziałek w godzinach wieczornych. Plany są wyłożone pod chórem i umieszczone na stronie internetowej naszej parafii.

Ze względu na uroczystości odpustowe adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w następną  niedzielę czyli 11 czerwca.

15 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Msze o godz. 8.00 w Gorcach; 9.00 w Jabłowie z Procesją i o 11.00 z procesją w Gorcach. Procesja pójdzie ulicami Staszica, Górniczą, Pl. Zwycięstwa, Chopina, Kościuszki i Staszica. Ołtarze: nowy stały ołtarz wykonany na zbiegu ul. Górniczej i Pl. Zwycięstwa, II przy posesji PP. Lorek na ul. Chopina , III Kościuszki 7 i IV przy plebanii.

Jabłów:

Bóg zapłać wszystkim przygotowującym świątynię na dzisiejszą niedzielę.

Msza Święta z procesją w Boże Ciało o godz. 9.00.

Boguszów-Gorce, 2017-06-04