Ogłoszenia na Niedzielę Trójcy Świętej

Ze względu na uroczystości odpustowe adoracja Najświętszego Sakramentu będzie  dzisiaj  od Mszy o godz. 8.00. O 15.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo czerwcowe.

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom PP Annie i Michałowi Madalińskim, grupie modlitewnej Odnowa w Duchu Świętym, 2 osobom anonimowym . Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

Taca z następnej III niedzieli miesiąca na potrzeby remontowe.

Od dzisiaj trwają rekolekcje wraz ze Św. Michałem Archaniołem. Plany są wyłożone na stoliku i znajdują się na stronie internatowej.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna czynna w sobotę od 9.00 do 10.00.

15 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Msze o godz. 8.00 w Gorcach; 9.00 w Jabłowie z Procesją i o 11.00 z procesją w Gorcach. Procesja pójdzie ulicami Staszica, Górniczą, Pl. Zwycięstwa, Chopina, Kościuszki i Staszica. Ołtarze: nowy stały ołtarz wykonany na zbiegu ul. Górniczej i Pl. Zwycięstwa, II przy posesji PP. Lorek na ul. Chopina, III Kościuszki 7 i IV przy plebanii.

Msza Święta z procesją w Boże Ciało o godz. 9.00.

Boguszów-Gorce, 2017-06-11