Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję PP Monice Piotrowi Lorek oraz 2 osobom anonimowym. Bóg zapłać za dobroć serca.

W dniu dzisiejszym wypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza z nabożeństwem dziękczynnym o godz. 17.00.

W noc sylwestrową o  godz. 23.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 24.00 Msza Święta na rozpoczęcie Nowego 2018 roku.

W Nowy Rok Msze jak w każdą niedzielę.

Msze w tygodniu w dni powszednie o 8.00 i 15.00 w kaplicy .

Msza niedzielne i świąteczne  o godz. 17.00.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 15,00 do godz. 16,30

W piątek o godz. 8.00 Droga krzyżowa, a o 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Uroczość Trzech Króli. Msze z poświęceniem kredy, kadzidła i mirry jak w każdą niedzielę.

W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Uroczość Trzech Króli. Msze z poświęceniem kredy, kadzidła i mirry o godz. 9.30.

Boguszów-Gorce, 2017-12-31