Ogłoszenia na Niedzielę Palmową

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom PP Stefanii Góreckiej, PP Kołodyńskim i2 osobom anonimowym. Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

• Poniedziałek   adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy porannej  a po południu o 18,00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • We wtorek o 18,00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania
  • W środę  wieczorem Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Wieki czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.30 i procesja do miejsca adoracji.

W Wielki Piątek droga krzyżowa na cmentarz o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 18.30 Liturgia Wielkiego Piątku i adoracja Krzyża.

W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 22.30  ZAKOŃCZONA PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ. Plany całej Liturgii  są wyłożone pod chórem i są na stronie internetowej.

Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30.

Bóg zapłać wszystkim przygotowującym świątynię na dzisiejszą niedzielę.

Boguszów-Gorce, 2017-04-09