Ogłoszenia na Niedzielę Chrystusa Króla

Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie kościoła w tym PP Małgorzacie i Józefowi Janik, Ewie i Henrykowi Słomińskim, Teresie Szewczyk, 1 osobie anonimowej a także wszystkim składającym ofiary na tacę.

Zebrano 3321 zł 27 gr. Bóg zapłać za dobroć serca. Przypominam że trzeba zakupić 2000 litrów gazu tj. ok. 6 tyś złotych.

Dziękuję także za ofiary na renowację i złocenie kielichów i paten. Dziękuję PP Bożenie i Krzysztofowi Milke, Halinie i Jakubowi Kaliszewskim i 1 osobie anonimowej. Złożono  350,zł. Bóg zapłać.

Msze w tygodniu o 8.00 i 15.00 w kaplicy.

Msza niedzielne i świąteczne  o godz. 17.00.

W poniedziałek rano wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 9.00, a wieczorem  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz.15.00 do godz. 16.30.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna czynna  w czwartek od 16.00 do 16.30 i w sobotę od 9.00 do 10.00.

Najbliższy piątek jest I miesiąca. Ze spowiedzi korzystamy przez cały tydzień, a odwiedziny chorych Ks. Proboszcz piątek od godz. 9.30 a ks. Grzegorz w sobotę od godz. 8.30.

W następną niedziele rozpoczynamy czas  adwentu. Na Mszy o godz. 8.00 poświecenie opłatków. Następnie będzie je można nabyć przez cały adwent u Pań pod chórem.

Następna niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14.45.

Boguszów-Gorce, 2017-11- 26