Ogłoszenia na 6 Niedzielę Wielkanocną

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom, Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

Dziękuję za dar ołtarza rodzicom dzieci I komunijnych. Na potrzeby remontowe Rodzice złożyli 2500,-. Bóg Zapłać.

• Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • Nabożeństwa Majowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18.00
  • We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00
  • Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Dzisiaj  o godz. 12.30 dzieci naszej parafii obchodzą  rocznica I Komunii

W uroczystość Zesłania Ducha Świętego o godz. 12.30 uroczystą sumę odpustową połączoną z sakramentem  bierzmowania odprawi J.E. ks. biskup Prof. dr hab. Ignacy Dec.

W Dniach od 11 do 14 czerwca naszą Parafię nawiedzi ponownie Św. Michał Archanioł w kopi cudownej figury z góry Gargano. Przeżyjemy rekolekcje wakacyjne i będziemy prosić o szczególną opiekę tego Świętego Archanioła.

Intencja  na następną niedzielę: +Antoni, Zofia Cugier

Boguszów-Gorce, 2017-05-21