Ogłoszenia na 5 Niedzielę Wielkiego Postu

Dzisiejsza  niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14.45.

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom 2 osobom anonimowym. Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

Dziękujemy Państwu Irenie i Ryszardowi Bieniasiewicz za ofiarę złożoną na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać.

Taca z dni powszednich rekolekcji będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu, a taca z niedzieli jako podziękowanie dla Ojca rekolekcjonisty.

• Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • W środę wieczorem Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu  od  godz. 17.00 do 18.00
  • Adoracją rozpoczynamy rekolekcje. Msze i nauki wg wyłożonego planu.
  • Piątek rano Droga krzyżowa o godz. 8.30 i o 17.30.

Nabożeństwo Gorzkich żali w niedzielę o godz. 17.30.

W poniedziałek w godzinach od 10.00 do 11.00 w kancelarii parafialnej będzie można bezpłatnie skorzystać z wypełnienia PIT – u. Zapraszamy.

Jabłów:

Msze i nauki rekolekcyjne wg wyłożonego planu.

Boguszów-Gorce, 2017-04-02