Ogłoszenia na 5 Niedzielę Wielkanocną

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom, Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

Nabożeństwa Majowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18.00.

We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio.

W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.
Dzisiaj  o godz. 12.30 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Natomiast rocznica I Komunii będzie w niedzielę 21 czerwca też o godz. 12.30.

W Dniach od 11 do 14 czerwca  naszą Parafię nawiedzi ponownie Św. Michał Archanioł w kopi cudownej figury z góry Gargano. Przeżyjemy rekolekcje wakacyjne i będziemy prosić o szczególną opiekę tego Świętego Archanioła.

Jabłów:

Intencja  na niedzielę: + Ludwik Rapacz 3 rocznica śmierci i ++ Jego rodzice