Ogłoszenia na 4 Niedzielę Wielkanocną

Dzisiejsza niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmianą tajemnic Żywego Różańca o 14.45.

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom, Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

• Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • Od poniedziałku nabożeństwa Majowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18.00
  • We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00
  • Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

W następna niedzielę o godz. 12.30 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Natomiast rocznica I Komunii będzie w niedzielę 21 czerwca też o godz. 12.30.

W Dniach od 11 do 14 czerwca  naszą Parafię nawiedzi ponownie Św. Michał Archanioł w kopi cudownej figury z góry Gargano. Przeżyjemy rekolekcje wakacyjne i będziemy prosić o szczególną opiekę tego Świętego Archanioła.

Boguszów-Gorce, 2017-05-07