Ogłoszenia na 3 Niedzielę Wielkanocną

Składamy serdeczne podziękowanie ofiarodawcom, PP Emilii i Pawłowi Jalowskim, PP Nowaczyk i 1 osobie anonimowej. Bóg zapłać za dobroć serca i zatroskanie o dobro wspólne.

• Poniedziałek – adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy porannej, a po południu o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II
  • Od poniedziałku nabożeństwa Majowe przed Mszą Świętą WIECZORNĄ CZYLI O GODZ. 18.00
  • We wtorek o 18.00 modlimy się przez wstawiennictwo św. O. Pio
  • W środę przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00
  • Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00. Jest to też 1 pierwszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi korzystamy przez cały tydzień.

Odwiedziny chorych: piątek ks. Proboszcz od godz. 9.00, ks. Karol sobota od godz. 8.30.

Następna niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14.45.

Boguszów-Gorce, 2017-04-30