Ogłoszenia na 27 Niedzielę Zwykłą

Dzisiaj obchodzimy tzw. Dzień Papieski. Fundacja „ Dzieło nowego tysiąclecia” organizuje zbiórkę do puszek na stypendia dla młodzieży zdolnej a ubogiej. Prosimy o wsparcie.\

Bóg zapłać za składane  ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję PP Małgorzacie i Józefowi Janik oraz 2 osobom  anonimowym.  Bóg zapłać za dobroć serca. W następną niedzielę jako III miesiąca ofiary są przeznaczone na potrzeby remontowe w Parafii.

Msze w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, a w piątek po południu o godz. 15.00.

Nabożeństwa różańcowe codziennie pół godziny przed Mszą Świętą z wyjątkiem najbliższej soboty.

W poniedziałek rano wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 9.00, a  wieczorem  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna czynna  w czwartek od 17.00 do 17.30 i w sobotę od 9.00 do 10.00.

Boguszów-Gorce, 2017-10-08