Ogłoszenia na 25 Niedzielę Zwykłą

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję PP Emilii i Pawłowi Jalowskim oraz 1 osobie  anonimowej.  Bóg zapłać za dobroć serca.

Msze święte w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00 a w piątek po południu o godz. 15.00.

W poniedziałek rano wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 9.00, a wieczorem modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8,00 a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna czynna  w czwartek od 17.00 do 17.30 i w sobotę od 9.00 do 10.00.

Następna niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmianą tajemnic Żywego Różańca oraz pierwszym w paździderniku nabożeństwem różańcowym o 14.45.

Dziękujemy  PP Genowefie i Ryszardowi Pudełko za ufundowanie krzyża procesyjnego do naszej  świątyni. Bóg zapłać.

Boguszów-Gorce, 2017-09-24