Ogłoszenia na 21 Niedzielę Zwykłą

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję PP. Gabrieli Janockiej, Irenie i Ryszardowi Bieniasiewicz, Teresie Szewczyk, Marii Skowrońskiej,  Danucie i Wiesławowi Pawlik, Stanisławowi Grudzień oraz 1 osobie anonimowej. Bóg zapłać za dobroć serca.

Przypominamy że w okresie wakacyjnym Msze w tygodniu  o 8.00 w poniedziałki, środy piątki i 19.00 we wtorek, czwartek . Od soboty Msza wieczorna o godz. 18.00 także w niedzielę. W piątki  Msza Święta o godz. 15.00.

W poniedziałek rano  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

W środę rano nowenna do MB Nieustającej Pomocy

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 19.00.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00. Jest to też I piątek miesiąca – ze spowiedzi korzystamy prze cały tydzień. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9.30.

W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo I soboty miesiąca.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w czwartek od 17.30 do 18.00 i w sobotę od 9.00 do 10.00.

Jest już kalendarz na nowy rok. Można zamawiać Msze Święte.

Następna niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca o 14.50.

Boguszów-Gorce, 2017-08-27