Ogłoszenia na 20 Niedzielę Zwykłą

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję PP Renacie i Piotrowi Jasiurkowskim i PP Zając oraz 1 osobie anonimowej.  Bóg zapłać za dobroć serca.

Przypominamy że w okresie wakacyjnym Msze w tygodniu  o 8.00 w poniedziałki, środy piątki i 19.00 we wtorki, czwartki i soboty. W piątki dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00.  Msza wieczorna w niedzielę  o godz.  20.00.

W poniedziałek rano  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II

W środę rano nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 19.00.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8,00 a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w czwartek od 17.30 do 18.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.

Jest już kalendarz na nowy rok. Można zamawiać Msze Święte.

W sobotę przypada odpust Ku czci NMP Matki Bokiej Częstochowskiej w Jabłowie. Uroczysta suma odpustowa w sobotę  o godz. 17.00 w Jabłowie na którą zapraszają mieszkańcy Jabłowa.

Kto chciałby pieszo pielgrzymować z ks. Proboszczem na tę uroczystość zapraszam na godz. 15.45 przed kościół skąd wyruszymy na pielgrzymi szlak.

W sobotę przypada odpust Ku czci NMP Matki Bokiej Częstochowskiej w Jabłowie. Uroczysta suma odpustowa w sobotę  o godz. 17.00 w Jabłowie na którą zaprasza Rada sołecka i Duszpasterze.

Boguszów-Gorce, 2017-07-20