Ogłoszenia na 2 Niedzielę Adwentu

Bóg zapłać za składane  ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie kościoła PP Danucie Olejniczak, Marii i Marianowi Kościelniak oraz 2 osobom anonimowym.

Zebrano 3671 zł 27 gr. Bóg zapłać za dobroć serca. Przypominam że trzeba  zakupić 2000 litrów gazu tj. ok. 6 tyś złotych.

Dziękuję także za ofiary na renowację i złocenie kielichów i paten. Wiolettcie i Arturowi Stasiek, Irenie i Ryszardowi Bieniasiewicz, Stefani Góreckiej 2 osobom  anonimowym. Złożono 3100 zł. Bóg zapłać. A zapłacono 3300,00 zł.

Msze w tygodniu  o 6.45 roraty do czwtartku w świątyni i 15.00 w kaplicy do środy.

Msza niedzielne i świąteczne  o godz. 17.00.

W poniedziałek rano po roratach wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 8.30 w kaplicy a  wieczorem  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek rozpoczynamy rekolekcje adwentowe adoracją Najświętszego Sakramentu o godz.17.00 i o 18.00 Msza wieczorna z nauką ogólną. Pozostały program na kartkach wyłożony na ławkach i na stronie internetowej.

Jabłów:

Nauki rekolekcyjne z Mszą Świętą w Jabłowie w piątek, i sobotę o godz. 17.00.

Boguszów-Gorce, 2017-12-10