Ogłoszenia na 19 Niedzielę Zwykłą

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe w Parafii.  Bóg zapłać za dobroć serca. Taca z następnej niedzieli jako III miesiąca jest przeznaczona na potrzeby remontowe.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Msze w tygodniu o 8.00 w poniedziałki, środy piątki i 19.00 we wtorki, czwartki i soboty. W piątki dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00.  Msza wieczorna w niedzielę  o godz.  20.00.

W poniedziałek rano modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Po Mszy poświęcenie ziół i kwiatów.

We wtorek rano wyruszy też z pod kościoła piesza pielgrzymka na odpust do Krzeszowa. Zbiórka o godz. 7.45 przed kościołem.

W środę rano nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 19.00.

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00 a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w czwartek od 17.30 do 18.00 i w sobotę od 8.00 do 9.00.

Jest już kalendarz na nowy rok. Można zamawiać Msze Święte.

We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msza Święta jak w każdą niedzielę czyli o godz. 9,30.  Po Mszy poświęcenie ziół i kwiatów.

Boguszów-Gorce, 2017-07-13