Intencje na 22 Niedzielę Zwykłą

Dzisiejsza niedziela jest I miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do 15.00 w kaplicy na plebanii. Zakończy się koronką do Miłosierdzia Bożego i zmianą tajemnic Żywego Różańca o 14.50. Zaśpiewamy także suplikacje, gdyż tym razem jest to też adoracja ekspiacyjna za profanację Najświętszego Sakramentu w miejscowości Lasówka w parafii w Dusznikach  Zdroju, która miała miejsce kilka dni temu.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby remontowe w Parafii. Dziękuję  4 osobom anonimowym. Bóg zapłać za dobroć serca.

Msze święte w tygodniu o godz. 8.00 i 18.00, a w piątek po południu o godz. 15.00.

W poniedziałek wieczorem  modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

W środę wieczorem nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17,00 do 18,00

Droga krzyżowa w piątek o godz. 8.00, a Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

Kancelaria parafialna czynna w czwartek od 16.30 do 17.00 i w sobotę od 9.00 do 10.00.

Jest już kalendarz na nowy rok. Można zamawiać Msze Święte.

W następną niedzielę strażacy w ramach wdzięczności za wsparcie ich w programie zorganizowanym przez Starostę wałbrzyskiego zorganizują przed kościołem pokaz sprzętu który otrzymali.

Boguszów-Gorce, 2017-09-03